На Факультеті філології підвели підсумки навчальної-виховної педагогічної практики в закладах середньої освіти для студентів 4 курсу

02.04.2024 року відбулася підсумкова нарада з питань виробничої навчальної-виховної педагогічної практики в закладах середньої освіти для студентів Факультету філології IV курсу ОР Бакалавр спеціальностей: “035 Філологія (Українська мова та література)” та “014 Середня освіта (Українська мова та література)”. Організувала та провела нараду керівниця практики, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української літератури — Залевська Оксана Михайлівна.
Запрошено декана Факультету філології, док. філ. наук, проф. кафедри української літератури — Голода Р. Б., зав. кафедри української літератури, док. філ. наук, проф.— Хороба С. І., методистів: канд. філ. наук, доц. кафедри української літератури — Вівчарик Н. М., канд. філ. наук, доц. кафедри української літератури — Процюк Л. Б., канд. філ. наук, доц. кафедри української літератури — Курінну Н. С.
Студенти представили кількісні дані щодо проведення уроків з української мови та літератури, поділились емоціями та враженнями від здобутого досвіду в закладах середньої освіти, проаналізували особливості навчального та виховного процесів. Кожен оригінально та творчо репрезентував свій період проходження педагогічної практики, зумів цікаво подати матеріал. Загалом враження студентів від проведених уроків та позакласних заходів винятково позитивні, приємні.
✨Василь Сухомлинський писав: “Велика виховна сила школи народжується там, де у людини, перед якою тільки відкривається життя, є улюблений учитель”.
💞Справді, професія педагога — покликання, подароване Богом.
Студенти з радістю згадуватимуть цей період, яскраві моменти, сумуватимуть за щирістю та безпосередністю своїх учнів!
🙏Велику подяку висловлюємо декану Факультету філології — Голоду Р. Б., керівниці практики — Залевській О. М., усім викладачам кафедри української літератури, педагогіки, методистам, котрі давали мудрі та цінні поради, підтримували, координували навчальний процес!
✨Упевнена, що кожен пересвідчився, що не помилився з вибором своєї майбутньої професії!
Авторка матеріалу: студентка 4 курсу спец. 035 Філологія Яна МАШТАЛЕР