На Факультеті філології відбулося пленарне засідання Щорічної звітної наукової конференції за 2023 рік

02 квітня на Факультеті філології в 314 авд. Гуманітарного корпусу відбулося пленарне засідання Щорічної звітної наукової конференції за участю викладачів, докторантів та аспірантів секції філологічних наук під керівництвом доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри слов’янських мов Лесюка Миколи Петровича.

Доповідачі презентували виступи на різну тематику, зокрема, зосередили увагу на інформаційних провокаціях в умовах війни (проф. Ярослав Мельник), а доцентка кафедри журналістики Руслана Савчук виступила із темою «Мовностилістичні особливості публіцистики Святомира Фостуна»

Ґрунтовні доповіді, змістовні презентації, жваві наукові дискусії засвідчили, що на Факультеті філології з кожним роком лише зростає плеяда молодих науковців, котрі власним прикладом засвідчують спадкоємність поколінь та тяглість наукових тем у рідному Прикарпатському університеті та вільній незалежній Україні.