На Факультеті філології відбувся літературно-музичний вечір

15 грудня о 10:30 в 406 авд. під керівництвом викладача, доктора філософії в галузі педагогіки Тараса Валерійовича Паски в рамках дисципліни “Сучасні освітні технології” відбувся літературно-музичний вечір, присвячений творчості Бориса Олійника.

На заході студенти 3 курсу спеціальності 014.01 Середня освіта. Українська мова і література (група УМЛсо-31) читали поезії Бориса Олійника під настроєву меланхолійну музику, а глядачі дійства поринули у світ творчості поетичного слова одного з найвідоміших та найколоритніших постатей української літератури, творча спадщина якого налічує понад 40 книг, а ще вірші, статті, есеї, що перекладалися чеською, словацькою, польською, сербською, італійською та іншими мовами. Борис Олійник – володар премії “Лицарське перо”. Його голос поезій звучав поряд із голосами видатних шістдесятників – Ліни Костенко, Дмитра Павличка, Василя Симоненка, Миколи Вінграновського, Віталія Коротича та багатьох інших співців красного письменства.

Дякуємо студентам групи УМЛсо-31 та викладачеві Тарасові Валерійовичу за креативний підхід у підготовці майбутніх фахівців-освітян, оригінальне прочитання поезій, створення відповідної настроєвої атмосфери крізь призму синкретизму педагогіки та літератури, а ЗСУ – за можливість проведення заходу.

Разом – до Перемоги!