Профорієнтаційна робота на Факультеті філології триває!

8 лютого у рамках роботи «Літературного простору» на Факультеті філології відбулася зустріч викладачів і студентів з старшокласниками міста. Форматом зустрічі став Літературний фестиваль, який організували працівники кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства. Більше 40 учнів з різних ліцеїв (ліцей №3, ліцей №10, ліцей імені В’ячеслава Чорновола) Івано-Франківської міської ради у перемішку зі студентами факультету показали свою творчість, креативність, допитливість. Однаково захопливими були неймовірні костюми (ліцей №3), неперевершений макіяж (ліцей №10), мінімалістичні, але зворушливо вражаючі костюми плейбек театру (ліцей імені В’ячеслава Чорновола). Загадками-інсценізаціями стали постановки за творами Льюїса Керрола «Аліса в країні див», Станіслава Виспянського «Весілля», Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня в прозі», Миколи Куліша «Мина Мазайло», Вільяма Шекспіра « Гамлет», які звучали українською, польською та чеською мовами. Свою креативність показали й вчителі зарубіжної та польської літератури Д. М. Казюк, С. І. Квасниця, З. Ю. Шевчук. У невимушеній обстановці учні поспілкувалися із заступником декана Факультету філології, доц. Ольгою Лазарович, завідувачем кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства, професором Ігорем Козликом та доцентом світової літератури і порівняльного літературознавства Аллою Мартинець, які розповіли про освітні програми, що факультет підготував для здобувачів освіти на вступну камппанію 2024 року й запросили вступати на освітні програми університету. Гарячий чай, печиво та цукерки доповнили позитивні емоції, що сформувалися під час зустрічі. Сподіваємося, що частина наших гостей незабаром стануть членами потужної студентської родини Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.