На Факультеті філології відбулися захисти магістерських робіт

З 12 по 20 грудня 2023 року на Факультеті філології відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів освіти 2 курсу ОР Магістр заочної та денної форм навчання спеціальностей 035 Філологія. 035.01 Українська мова і література, 035 Філологія. 035.033 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська, 014 Середня освіта. 014.01 Українська мова і література та 061 Журналістика.

Захисти відбулися у дружній та доброзичливій атмосфері, голови екзаменаційних комісій, зокрема  професор кафедри української літератури Степан Хороб, професор кафедри світової літератури та порівняльного літературознавства Ігор Козлик та професор кафедри журналістики Андрій Русиняк закцентували увагу на тому, що роботи магістрантів виконані на високому фаховому рівні.

Вітаємо з успішним захистом наших студентів та бажаємо їм самореалізації за фахом під мирним українським небом!