Відбулася звітна онлайн-конференція щодо підсумків діалектологічної практики на 2 курсі

Сьогодні, 22 червня, відбулася конференція щодо підсумків навчальної (діалектологічної) практики студентів 2 курсу спеціальностей 014 Середня освіта (Українська мова і література) та 035 Філологія (Українська мова і література). На нараді були присутні керівники-методисти – професори кафедри української мови Василь Ґрещук і Марія Голянич та доцент кафедри української мови Михайло Бігусяк. Вони відзначили високий фаховий рівень підготовки практикантів, їх уміння збирати й аналізувати матеріал, а також вдало його оформлювати. Зокрема, студенти групи УМЛф-21 презентували на зустрічі наддністрянський, бойківський і лемківський говори.
Вітаємо студентів із завершенням навчального року, бажаємо спокійного й мирного літа!
Автор матеріалів: кафедра української мови ПНУ