Студентки Факультету філології Марія СОЛОМЧАК (4 курс ОР Бакалавр спец. 035 Філологія) – науковий керівник проф. кафедри української літератури Наталія МАФТИН та Оксана ШАМЛІЙ (1 курс ОР Магістр спец. 014 Середня освіта) – науковий керівник доц. кафедри української літератури Наталія ВІВЧАРИК – увійшли в ТОП-10 кращих студентів закладів вищої освіти, які є переможцями міжнародних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, та отримали стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради у розмірі 33 тисяч гривень.
Вітаємо наших студенток та їхніх наукових керівників і бажаємо нових наукових та творчих звершень!
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/03/1-4-1024x683.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/03/2-2-1024x683.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/03/3-2-1024x683.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/03/4-2-1024x683.jpg)