14 грудня на Факультеті філології розпочалася державна атестація. Упродовж двох днів свої магістерські праці успішно захистили студенти заочної форми навчання спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література). Захисти відбувалися у стінах рідного факультету, кілька студенток приєдналися до іспиту онлайн. Комісія відзначила високий рівень фахової підготовки магістрантів, їх уміння та навички аналізувати й систематизувати мовознавчі та літературознавчі джерела, робити відповідні висновки. За результатами захистів більшість студентів отримали добрі й відмінні оцінки, Зіняк Вікторію і Черковську Юлію було рекомендовано до вступу в аспірантуру.
Щиро вітаємо наших випускників і бажаємо нових цікавих звершень у царині філологічних наук!
Автор матеріалів: кафедра української мови ПНУ
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/12/111-2.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/12/222-1.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/12/3333.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/12/4444.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/12/5555.jpg)