На факультеті філології відбулися захисти магістерських робіт студентів заочної форми навчання!

14 грудня на Факультеті філології розпочалася державна атестація. Упродовж двох днів свої магістерські праці успішно захистили студенти заочної форми навчання спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література). Захисти відбувалися у стінах рідного факультету, кілька студенток приєдналися до іспиту онлайн. Комісія відзначила високий рівень фахової підготовки магістрантів, їх уміння та навички аналізувати й систематизувати мовознавчі та літературознавчі джерела, робити відповідні висновки. За результатами захистів більшість студентів отримали добрі й відмінні оцінки, Зіняк Вікторію і Черковську Юлію було рекомендовано до вступу в аспірантуру.
Щиро вітаємо наших випускників і бажаємо нових цікавих звершень у царині філологічних наук!
Автор матеріалів: кафедра української мови ПНУ