На факультеті філології відбулися захисти магістерських робіт студентів денної форми навчання!

Незважаючи на тривалу повітряну тривогу й високу ракетну загрозу, 16 грудня свої дипломні дослідження презентували студентки спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література) денної форми навчання. Комісія у складі доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри української мови Василя Ґрещука, докторки філологічних наук, професорки кафедри української мови Марії Голянич і доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри української літератури Степана Хороба розглянула 11 магістерських робіт мовознавчого й літературознавчого спрямування, виконаних на належному науковому рівні. Кращих студенток за результатами захистів (Гашинську Юлію, Палійчук Євгенію, Торак Вікторію, Федірків Наталію і Шиндак Галину) членами ЕК рекомендовано до вступу в аспірантуру.
19 грудня відбулося заключне засідання Екзаменаційної комісії. Свої наукові дослідження презентували студентки спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література). Захисти показали високу професійну підготовку майбутніх освітян, їх уміння поєднувати традиційні та інноваційні підходи під час дослідження, вдало залучати в роботі методичний компонент. Комісія оцінила захисти на “добре” та “відмінно”.
Радіємо успіхам наших випускників і бажаємо їм подальшої професійної реалізації!
Автор матеріалів: кафедра української мови ПНУ