ХХIV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, ІІІ обласний етап – у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника!

На базі Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 29 листопада 2023 року проведено ІІІ обласний етап ХХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти. На конкурс були запрошені переможці попереднього етапу – студенти закладів вищої освіти та фахової передвищої освіти Івано-
Франківської області.
Обласний етап Міжнародного конкурсу організовано Департаментом освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації. До організаційного комітету цього конкурсу ввійшли начальник управління освіти і науки департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ігор Гаврилюк – голова оргкомітету, завідувачка кафедри української мови Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Марія Брус, головна спеціалістка департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Оксана Дяків, методистка Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області Богдана Оршуляк.
Під час відкриття конкурсу з вітальними промовами перед запрошеними викладачами та студентами виступили проректор із науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного
університету імені Василя Стефаника Сергій Шарин, начальник управління освіти і науки департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ігор Гаврилюк, завідувач кафедри слов’янських мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, представник «Ліги меценатів» Микола Лесюк.

Головна спеціалістка департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Оксана Дяків ознайомила конкурсантів із вимогами до написання робіт, правилами поведінки.
У конкурсі взяли участь студенти різних спеціальностей. Написання робіт тривало три години. Переможцями конкурсу стали студенти зі всіх державних закладів вищої освіти. Серед переможців є і представники нашого університету: Савчук Марія Петрівна (факультет іноземних мов) і Батіг Владислав Володимирович (економічний факультет).
Вітаємо переможців третього етапу ХХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!