Студенти Факультету філології “оживили” міфологічних персонажів

23 листопада студенти різних спеціальностей та курсів Факультету філології «оживили» багатьох міфологічних персонажів у контексті проведення інтелектуальної вікторини в ґотичному форматі. Організаторками заходу були кандидатка філологічних наук, заступниця декана з виховної та наукової роботи Ірина Стецька, провідна фахівчиня деканату, аспірантка Галина Васильків, диспетчерка і за сумісництвом магістрантка спец. 035 Філологія Оксана Бойко.

За пальму першості змагалося 3 команди. Переможцем стала команда “Світло в пітьмі”, яку очолювала сенаторка факультету Ярина Шинкарук. Студенти “оживили”цікаві та оригінальні образи чарівних істот українського міфу, що поглибило інтерес до теми національної демонології.