Валентина Ґрещук провела лекцію для працівників органів державної влади

Відрадно, що 25 травня, у День філолога,  доцентка кафедри загального та германського мовознавства, директорка навчально-наукового Інституту українознавства, Валентина Ґрещук провела лекцію для працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на тему “Лексика з погляду походження. Типові помилки вживання іншомовних слів. Термінологія та фразеологія в діловій комунікації”.  Під час лекції Валентина Василівна не лише розповіла про основні пласти походження лексики, правила уживання іншомовних слів у діловій комунікації, явище пуризму, особливостях вживання термінології та фразеології у офіційно-діловому спілкуванні, а й порушила актуальні проблеми, що стосуються мовного питання на сучасному етапі, закцентувала увагу на тому, що в непростих умовах сьогодення мова – наш щит, маркер, який визначає нашу ідентичність, “це – зброя, це – сила, це – нації нерв” (Валентина Ґрещук “Ми зустрінемось там, де не буде війни…”). Вона єднає, захищає нашу духовність та закликає до боротьби.