День відкритих дверей на Факультеті філології!

24 березня 2023 року на базі Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся День відкритих дверей для учнів закладів загальної середньої освіти, у рамках якого проведено олімпіади з предметних дисциплін (українська мова і література, польська мова і література, світова література) та творчий конкурс із журналістики.
Захід викликав неабияке зацікавлення серед школярів старших класів, їхніх батьків і вчителів (всього близько 80 учасників).
Із загальною інформацією про Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Факультет філології та освітні програми, що реалізуються на факультеті, перед учасниками виступив декан – доктор філологічних наук, професор Роман ГОЛОД.
Презентацію на тему цьогорічних умов вступу на навчання провела заступниця декана Ірина СТЕЦЬКА.
Із інформацією щодо переваг навчання на відповідних освітніх програмах виступили завідувач кафедри української літератури, доктор філологічних наук, професор Степан ХОРОБ, докторка філологічних наук, професорка Марія ГОЛЯНИЧ, доктор філологічних наук, професор Володимир БАРЧУК, кандидатка філологічних наук, доцентка Ірина СПАТАР, кандидат філологічних наук, доцент Данило РЕГА, кандидатка політичних наук, викладач кафедри журналістики Тетяна ШЛЕМКЕВИЧ. Майбутні абітурієнти мали можливість поспілкуватися із представниками студентського самоврядування Факультету філології під керівництвом сенаторки факультету Ярини ШИНКАРУК.
Захід відбувся у дружній демократичній атмосфері і завершився нагородженням подяками та грамотами учасників творчого конкурсу з журналістики та переможців предметних олімпіад.
Профорієнтація на Факультеті філології триває у режимі нонстоп.