Студентки Факультету філології Оксана Бойко та Злата Гаврилко – стипендіатки Фонду Інституту східноєвропейських досліджень!

Вітаємо студенток 4 курсу Оксану Бойко (спеціальність 035 Філологія. 035.01 Українська мова і література)  та Злату Гаврилко (спеціальність 014 Середня освіта. Мова і література (польська) з перемогою в цьогорічному конкурсі на стипендії від Фонду Інституту східноєвропейських досліджень!

Метою проведення конкурсу є відбір обдарованих студентів Університету, розвиток їх наукової активності, розширення здобутих знань за допомогою призначення цим студентам грошових стипендій, а також надання можливості взяти участь у міжнародних заходах, котрі організовує Фонд в якості волонтерів, відповідно до Угоди про співпрацю з Фондом Інституту Східноєвропейських Досліджень.

Бажаємо дівчатам підкорення нових наукових і творчих вершин та пишаємося їхніми здобутками!

Оксана БОЙКО
Злата ГАВРИЛКО