Відбувся перший етап захисту наукових робіт учнів МАН

Вчора відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Доцентка кафедри загального та германського мовознавства Валентина Ґрещук була членом журі у секції мовознавства. Молоді філологині представили цікаві дослідження на актуальні лінгвістичні теми. Відрадно, що серед запропонованих тем було й опрацьовано гуцульський говір у творі Петра Шекерика-Доникова “Дідо Иванчік” (Семенюк Софія, учениця 10 класу Калуського ліцею імені Дм. Бахматюка). Не менш затребуваним виявилося й дослідження проблем синтаксису, а саме неповних речень у творі Маркуса Зузака “Крадійка книжок” (Зелик Вікторія, учениця 9 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату). Бажаємо їм успіхів у подальшій науковій діяльності!

Доцентка Валентина Ґрещук провела ще й профорієнтаційну роботу з юними дослідницями, розповівши їм про переваги навчання на Факультеті філології та перспективи працевлаштування. Дівчата виявили неабияку зацікавленість у вступі саме на Факультет філології, тому охоче бажаємо їм реалізації майбутніх мрій!

Автор матеріалів: кафедра загального та германського мовознавства