Студентка Юлія Чікель отримала диплом III ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка ІІІ курсу спеціальності «журналістика» ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Юлія Чікель у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який проходив  у Київському університеті імені Бориса Грінченка, отримала диплом III ступеня за наукову роботу «Сучасні тенденції розвитку соціальної фотографії». Науковий керівник- асистент кафедри журналістики к.п.н. Марчук Наталія Василівна.

На конкурс було заявлено 64 студентські наукові роботи із 31 закладу вищої освіти України. 17-18 квітня автори кращих наукових робіт взяли участь у підсумковій науково-практичній конференції та церемонії нагородження.