Відбулася літературна зустріч пам’яті С.Пушика

Днями на Факультеті філології відбувся вечір пам’яті С.Г. Пушика (модератор зустрічі – Є.М.Баран). На заході вдалося послухати щирі спогади колег та друзів митця, зокрема Є.М. Барана, Р.Б.Голода, М.П.Лесюка, О.В.Слоньовської, С.В.Процюка, Я.В.Ткачівського та інших; прочитати твори письменника (проза та поезія), зустрітись із дружиною літератора.

Степан Григорович Пушик (26 січня 1944, с. Вікторів, нині Галицького району Івано-Франківської області — 14 серпня2018, м. Івано-Франківськ) – український письменник, літературознавець, фольклорист, журналіст, громадсько-культурний і політичний діяч, кандидат філологічних наук, професор Прикарпатського університету ім. В. Стефаника.

Лауреат державної премії ім. Т. Шевченка, премій ім. В. Стефаника, П. Чубинського, Мирослава Ірчана, О.Копиленка, Міжнародної літературної премії імені Воляників-Швабінських Українського Вільного Університету в Нью-Йорку. Член Спілки письменників України та Українського ПЕН-клубу.

Заслужений діяч мистецтв України.