Відбувся тренінг “Piszemy na B1”

20 жовтня відбувся тренінг у межах проекту “PISZEMY NA B1”. Даний захід проводила Магда Грютцмахер – філолог-славіст, методист викладання польської мови як іноземної, автор тестових завдань до екзамену зі знання польської мови як іноземної мови. Під час тренінгу вчителі шкіл і викладачі ВНЗ з Івано-Франківська, Калуша, Косова та Львова мали змогу опанувати методику перевірки та оцінювання письмових робіт із польської мови відповідно до міжнародних стандартів рівня знання мови В1 і В2.

Даний проект реалізовано спільно з Центром польської культури та європейського діалогу за підтримки сенату Республіки Польща, а також фундації “Pomoc Polakom na Wschodzie”. Координатором даного проекту є запрошений лектор польської мови кафедри слов’янських мов Факультету філології Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника – Саманта Бусіло.