Студентки 1 і 4 курсів спеціальності “Чеська мова і література” Дарія Ігнатенко та Діана Вишинська отримали державні стипендії на вивчення чеської мови, літератури, культури та історії від Міністерства освіти і науки України та Міністерства освіти, молоді та спорту Чеської Республіки.
Студентки візьмуть участь в інтенсивних заняттях щодо вдосконалення чеської мови, історії чеської літератури, культури та історії, а також відвідають семінари з перекладознавства.
Навчатимуться Дарія та Діана в Чеські Будейовиці та Брно відповідно.![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/06/2024-06-06-21.41.58-768x1024.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/06/2024-06-06-21.41.58-768x1024.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/06/2024-06-06-21.42.35.jpg)