Студентка Факультету філології Софія ДУБІК здобула 1 місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

У четвер 06.06.2024 на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за окремими спеціальностями, на якому студентка ІІІ курсу Факультету філології (спеціальність 035 Філологія 035.01 Українська мова і література) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Софія ДУБІК здобула перше місце у фінальному етапі науково-практичної онлайн-конференції.

Конкурс проводився за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист № 21/08-168 від 31.01.2024) під патронатом Національної комісії України у справах Юнеско (лист № 413/19-194/087/10-2659 від 08.01.2024) у співпраці з Абертейським університетом (Шотландія), Університетом Матея Бела (Словаччина), Університетом Едуконс (Сербія), Інститутом нових технологій та бізнесу (Чехія), Вищою школою європейських і регіональних досліджень (Чехія), Євразійським університетом імені Л. Н. Гумільова (Казахстан), Карагандинським Державним Індустріальним Університетом (Казахстан), Казахським Національним дослідницьким технічним університетом ім. Шатпаєва, Вищою школою менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Латвія), Алітус Коледж Університетом прикладних наук (Литва), Люблінською політехнікою (Польща), Вроцлавським економічним університетом (Польща), Вищою Школою Управління Охороною Праці в Катовіцах (Польща).

Тема наукової роботи студентки: “Military discourse of modern Ukrainian literature (based on the Valerii Puzik’s work “Love, Daddy”)”.

«Щиро дякую моєму науковому керівникові, професорові кафедри української літератури, доктору філологічних наук Наталії МАФТИН за ретельну підготовку та допомогу на всіх етапах роботи. Її підтримка мотивувала боротися до кінця та вірити у перемогу. Особливо дякую ЗСУ, яким теж буває важко, бо перебувають у надскладних умовах, але дають змогу жити краще у тилу. Дякую кожному військовому письменнику, завдяки чиїй творчості можу писати наукові роботи, ділитися ними та відкривати теми війни з різних ракурсів. Дякую, бо це теж вклад у нашу Перемогу», – зазначила Софія ДУБІК.

Варто підкреслити, що третій рік поспіль під керівництвом Наталії МАФТИН студенти-україністи виборюють 1 місце на зазначеному конкурсі, утверджуючи українську ідею на європейській арені.