Студенти та викладачі Факультету філології організували благодійну вертепну драму “І будуть люде на землі…”

Незважаючи на дві повітряні тривоги, 22 січня в актовому залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася вже традиційна постановка благодійної вертепної драми за участю студентів та викладачів Факультету філології “І будуть люде на землі”. Автором оригінального сценарію, у якому сикретично поєднано Шевченкове пророцтво та  сюжетні особливості відомого популярного серіалу “Гра престолів”, є доктор філологічних наук, професор, декан Факультету філології Роман Голод.

Метою заходу був збір коштів на потреби ЗСУ, зокрема бригади, де воює один із студентів 2 курсу спеціальності “Журналістика” Артем Ткаченко, а також на реабілітацію пораненому на Запорізькому напрямку викладачеві університету Михайлові Ковальчуку.

На захід завітали ректор університету, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда, котрий підкреслив значущість проведення подібних заходів, та проректори з науково-педагогічної роботи, зокрема професори Сергій Шарин, Руслан Запухляк та Едуард Лапковський.

Акторська майстерність студентів Факультету філології вразила усіх присутніх, а реалізація вертепних образів була символічною та модерною водночас.

Загалом було зібрано 14 700 грн, які будуть переслані на потреби нашим воїнам. Дякуємо, що захищаєте нас!

Разом – до Перемоги!