Безкоштовні онлайн-заняття з української мови для підготовки випускників до НМТ тривають!

У неділю, 26 березня, доцентка кафедри української мови Віра Пітель провела онлайн-заняття з української мови в рамках безкоштовної програми підготовки випускників України до національного мультипредметного тесту. Майбутні студенти мали змогу повторити навчальний матеріал із розділів «Лексикологія» та «Фразеологія», узагальнити й систематизувати свої знання. Абітурієнти активно долучалися до виконання завдань, доповнювали, висловлювали міркування з приводу різних мовних явищ. Приємно відзначити, що відповіді багатьох учнів засвідчили наявність у них філологічного хисту.
Маємо сподівання, що проведене заняття допоможе абітурієнтам успішно скласти вступний іспит та обрати омріяну спеціальність. Будемо раді бачити таку талановиту, активну й наполегливу молодь в авдиторіях Факультету філології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.
Отож готуємося до тестування разом – викладачі й майбутні студенти!
Усе буде добре! Миру нам та перемоги!