Шевченко, який надихає

Поетична хвилина «Мій Шевченко» – такий захід, присвячений ушануванню 209 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, відбувся 7 березня 2023 року на початку навчальних занять із дисципліни «Сучасна українська мова» (викладач – доцент кафедри української мови Оксана Ципердюк).
Улюблені поетичні рядки із творів Тараса Шевченка цитували студенти 3 курсу спеціальностей 035 Філологія, 035.033 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – чеська; 035 Філологія, 035.033 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська; 014 Середня освіта, 014.02
Мова і література (польська) факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Вони також поділилися з однолітками своїми думками про значення Шевченкових текстів сьогодні, в умовах російсько-української війни, висловили власні міркування щодо актуальності творчості Кобзаря в сучасній Україні, зокрема й серед молоді.
Далі пропонуємо ознайомитися із прозірками (слайдами), які студенти спеціально створили для заходу і якими засвідчили зацікавлення Шевченковою поезією, її глибоке розуміння, продемонструвавши водночас свою небайдужість та активну громадянську позицію.