Профорієнтаційна робота на Факультеті філології триває!

11 листопада під керівництвом кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри загального та германського мовознавства Ґрещук Валентини Василівни відбулися зустрічі з майбутніми абітурієнтами на базі Голинського, Сваричівського та Горохолинського ліцеїв, які організували студентки Факультету філології.
Під час профорієнтаційного заходу у Голинському ліцеї маґістрині Марія Гуменів та Олександра Кузишин розповіли учням 9-А класу про Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, окреслили перспективи навчання на Факультеті філології, розказали про насиченість студентського життя, про цікаві практики. Особливу увагу маґістрині звернули на те, що на Факультеті філології працюють талановиті та досвідчені викладачі, доктори та кандидати філологічних наук, а також розповіли про перспективи працевлаштування філологів у майбутньому. Із вітальним словом до ліцеїстів звернувся доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Василь Васильович Ґрещук, який розказав про цікаве навчання на Факультеті філології й детально розповів про освітні програми нашого факультету, а саме 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) і 035.01 Філологія (Українська мова та література).
Багато корисної інформації про Факультет філології дізналися учні Сваричівського ліцею. Маґістриня Соломія Рибчак ознайомила ліцеїстів із структурою Факультету філології, рівнями підготовки та спеціальностями, викладацьким складом. Окрім того, маґістриня згадала й про актуальні події: про День української писемності та мови, який ми нещодавно відзначали, найбільший українськомовний флешмоб – Радіодиктант національної єдності, Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика, захід «Вмиваймо словом душу» тощо.
На базі Горохолинського ліцею імені Романа Кияка зустріч з учнями 11 класу провела маґістриня Марія Микицей, яка теж цікаво розповіла ліцеїстам про особливості навчання на Факультеті філології та ознайомила їх із поетичною збіркою Валентини Василівни “Ми зустрінемось там, де не буде війни…”. Під час заходу одинадцятикласники дізнались про електронні ресурси, які доступні для студентів Факультету філології, і де можна знайти всю необхідну інформацію для вступників.
Сподіваємось, сьогоднішні зустрічі були корисними для майбутніх абітурієнтів, яких ми завжди чекаємо у стінах нашого університету на Факультеті філології.
Автор матеріалів: кафедра української мови ПНУ