Запрошуємо на презентацію збірки поезій Валентини Ґрещук “Ми зустрінемось там, де не буде війни…”

20 вересня о 15:00 в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка (м. Iвано-Франкiвськ, вул. Чорновола, 22) відбудеться презентація збірки поезій кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри загального та германського мовознавства факультету філології Прикарпатського національного університету Валентини Ґрещук “Ми зустрінемось там, де не буде війни…”

Пропонована збірка поезій – перша проба поетичного пера Валентини Ґрещук. Вірші в хронологічному порядку передають усі почуття та емоції авторки від початку повномасштабної війни росії проти України. У них живе трепетна любов до рідного краю та природи, біль за понівечену рашистами українську землю, гордість за звитягу воїнів-оборонців, неймовірна любов до рідного слова, до мови як найважливішого чинника національної самобутності, самоідентифікації та самозбереження.

Запрошуємо всіх охочих відвідати захід.