Запрошуємо на навчання до Прикарпатського національного університету

З 15 травня до 03 липня 2022 р. у Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника (Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника) відбувалося навчання на безкоштовних курсах із підготовки до національного мультипредметного тесту для випускників шкіл України.
З кафедри української мови Факультету філології заняття на цих курсах проводили 8 доцентів: Роксолана Стефурак (тема «Морфеміка та словотвір»); Василь Пітель («Фонетика, графіка й орфоепія»); Наталія Іванишин («Морфологія. Іменні частини мови»); Віра Пітель (Лексикологія» та «Фразеологія»); Оксана Ципердюк («Морфологія. Дієслово. Незмінні частини мови (прислівник, службові частини мови, вигук). Загальна морфологія»); Любов Пена («Синтаксис простого речення», «Синтаксис простого ускладненого речення»); Ірина Джочка («Синтаксис складного речення», «Орфографія»); Ірина Бабій («Орфографія»).
Сподіваємося, що заняття викладачів кафедри української мови допоможуть нашим слухачам успішно впоратися із завданнями НМТ та вступити на омріяну спеціальність. Раді будемо бачити таку талановиту, небайдужу й цілеспрямовану молодь в авдиторіях Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Усе буде добре!
Усе буде Україна!
Автор матеріалів: кафедра української мови