Запрошуємо на навчання до Прикарпатського університету!

Дорогі абітурієнти!

Раді повідомити, що вже цієї суботи, 04 червня, об 11:00 Прикарпатський університет загалом та Факультет філології зокрема (314 ауд. Гуманітарного корпусу) запрошує вас на очну профорієнтаційну зустріч в рамках проєкту “Обери своє майбутнє в Україні!”

Отже, якщо мова для тебе має значення, якщо ти любиш читати, володієш словом й умієш грамотно висловлювати свої думки, вдало добираючи мовні засоби відповідно до ситуації, знаєш ціну слова, маєш мовний смак й умієш розрізняти гумор, іронію, сатиру, сарказм і гротеск у сказаному та прочитаному, умієш розрізняти частини мови і стилі мовлення, роди і жанри літератури, прискіпливий до ком і крапок, часто ловиш себе на думці, що мимоволі виправляєш помилки у листуванні та спілкуванні з друзями або знайомими, маєш силу волі, наполегливість, хорошу пам’ять, розвинену уяву, творче мислення, мрієш навчитися вести прямі етери, любиш писати вірші або прозу, розумієш, що вивчення української мови та літератури – це не «камінний хрест», який потрібно нести лише задля успішного складання ДПА та ЗНО, а «коштовний скарб» нашого народу – тоді ти філолог / філологиня або журналіст / журналістка і тобі точно до нас – на Факультет філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!