Оголошено набір на ОП «Польська мова і література та англійська мова» (спеціальність 035 Філологія; спеціалізація 035.033 Слов’янські мови і літератури (переклад включно), перша – польська)

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника розпочато набір на НОВУ Освітньо-професійну програму «Польська мова і література та англійська мова»! Програма є унікальною, бо вибираючи одну спеціальність, ти навчатимешся одразу на двох факультетах і вивчатимеш поглиблено одразу дві мови (польська мова з «нуля»), оскільки викладання на ОП забезпечуватимуть викладачі двох факультетів – Факультету Філології та Іноземних мов. Ця програма врахувує досвід провідних світових університетів, побажання роботодавців та найголовніше думки самих студентів! В ОП ми зосередили увагу на дисциплінах з поглибленого вивчення двох мов та перекладу! Тому запрошуємо абітурієнтів до нас на навчання – Ви не пошкодуєте, що обрали саме нас!!!