Студентки спеціальності “Журналістика” Ілона Аніщукова та Алла Павлуцька ввійшли до ТОП-100 студентів України стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука

Факультет філології вітає студентку IV курсу Ілону Аніщукову та студентку ІІІ курсу Аллу Павлуцьку спеціальності “Журналістика” та їхнього наукового керівника Наталію Марчук із здобуттям стипендії «Завтра.UA» від Фонду Віктора Пінчука. Наші студентки ввійшли до ТОП-100 студентів України за результатами конкурсного відбору стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.
Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука здійснює пошук, добір та підтримку обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних закладів вищої освіти (ЗВО) України. Це найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, заснована Фондом Віктора Пінчука у 2006 році. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.
На зображенні може бути: 1 особа та стоїть
Можливо, це великий план 1 person