Підсумки конкурсу «КОРОТКО. СИЛЬНО. СТРАШНО»

28 квітня відбулась урочиста онлайн-зустріч, на якій оголосили результати конкурсу малої прози «Коротко. Сильно. Страшно», приуроченого до 150-річчя від дня народження Василя Стефаника. Із вітальним словом звернувся декан Факультету філології і голова журі професор Роман Голод, члени журі – письменниця Власта Власенко та письменник, лауреат обласної Премії імені Василя Стефаника Любомир Стринаглюк. Авторка ідеї та організаторка конкурсу доцентка Оксана Ципердюк розповіла про підсумки роботи журі. Приємно, що до конкурсу долучилися не тільки студенти Стефаникового вишу, а й талановита молодь з інших міст.

Серед авторів малої прози було визначено три призові місця:

І місце – Христина Скидан, студентка Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

ІІ місце – Вікторія Павлюк, студентка Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

ІІІ місце – Анна Мотика, студентка Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Крім того, журі відзначило талановитих конкурсантів у двох номінаціях:

«Стефаниківський стиль» – Василь Рогів, студент Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

«Жанрова своєрідність» – Софія Федорова, учениця 9 класу ЗОШ № 3 м. Хмільника Вінницької області.

Вручення дипломів і нагород відбудеться під час урочистостей 15 травня в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Схвальні відгуки отримали інші учасники конкурсу:

Степан Савчук – студент фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Андрій Федишин – м. Яремче;

Лілія Файфрук – студентка Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Ольга Заяць – студентка педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Володимира Стефанчук – студентка Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Каміла Стрельчук – студентка Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Яна Сміжак – студентка факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Марія Палійчук – студентка факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Тетяна Соколюк – студентка факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

Діана Яців – студентка Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Анна Мотика висловила своє розуміння творчості Василя Стефаника: «Стефаниківське “коротко” – не тоді, коли обірвані речення, “сильно” – не через пафос і вміння вдарити, а “страшно” – естетика й правдиве зображення життя, а не потворність».

Враженнями від зустрічі поділилася наймолодша конкурсантка Софія Федорова: «Дякую за увагу та добрі слова! Дуже приємно та хвилююче. Надзвичайно сердечні та відкриті люди зібралися. З вами тепло та затишно».

На урочистому заході були присутні доцентки кафедри української мови Любов Пена та Оксана Семенюк, лаборантка кафедри української мови Анна Кисла. Любов Пена подякувала організаторам та учасникам конкурсу.

На прохання учасників найкращі твори буде надруковано на фейсбук-сторінці кафедри української мови ПНУ.

Вітаємо юні таланти!