Запрошуємо на фінальну онлайн-конференцію для підведення підсумків завершення проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», який виконується IREX (Рада наукових досліджень та обмінів) за підтримки Посольств Великої Британії і США, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.
Зустріч відбудеться 10 лютого о 10.00 на платформi ZOOM. Чекаємо на заході усіх учасників 23-х тренінгів, громадськість Івано-Франківщини.
За посиланням звертайтеся у месенджер фейсбук-сторінки кафедри – https://www.facebook.com/journ.pnu
До зустрічі! Будемо раді бачити кожного!
P.S. Зробімо цей світ медійнограмотним!
![Немає опису світлини.](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/148742140_1159713071126208_4414102225326742553_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=viY1tONYNXoAX8WlfDJ&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=aaf7c2a53a11b0499ffbf1532d91b3fd&oe=6048CC93)