Розпочала роботу «Полоністична онлайн-школа»

Розпочала свою роботу «Полоністична онлайн-школа». Працювали з старшокласниками Криворівнянського ліцею імені М. Грушевського. На урок прийшло 15 учнів, що дуже нас втішило. Учасників привітав декан факультету професор Роман Богданович Голод, який запросив бажаючих долучитися до нашої університетської філологічної родини як цього, так і наступного року. Сьогодні вчителювала викладач кафедри слов’янських мов п. Саманта Бусіло. Сказати, що було веселе – нічого не сказати. Про що ж вели мову? Про День св. Валентина, кохання/закоханість, квіти, цукерки та вітальні листівки. Вчилися ставити прості запитання та давати на них відповіді. А ще зрозуміли різницю щодо окремих літер польського та українського алфавіту. І це усе за 30 хвилин.

May be an image of 6 людей та текст

May be an image of одна або кілька осіб, кулька, небо та текст «Walentynki 14 LUTEGO 2021 Only One Day left! AeHb cBRToro BaлeHTиHa genially»

May be an image of 1 особа та текст «kawa dziewczyna kwiaty czekoladki serce 6 chłopak kartka»