Вітаємо переможців, призерів, а також їхніх наукових керівників ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо Марту Мадій, Василину Тимінську, Мар’яну Філіпович та Анну Мотику за одержані призові місця ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Також, вітаємо їхніх наставників: Вівчарик Наталію Михайлівну – к.ф.н., доц. кафедри української літератури, Мафтин Наталію Василівну – д.ф.н., проф. кафедри української літератури та Пославську Наталію Михайлівну – к.ф.н., доц. кафедри української мови.