Викладач кафедри української літератури Наталія Мафтин провела практичне заняття в Центрі інноваційних технологій проекту MoPED на тему “Перший період заслання Тараса Шевченка”. Студенти віртуально пройшли шляхом Аральської експедиції. Завдяки використанню інноваційних технологій вдалося глибше зрозуміти й відчути, в яких умовах відбував заслання Тарас Шевченко. Паралельне зіставлення малярських і поетичних творів Тараса Шевченка дало чіткіше усвідомлення багатогранності його обдарування, допомогло зрозуміти таке явище, як синтез мистецтв. Завдяки можливостям інтерактивної дошки студенти візуалізували теоретичні відомості й закріпили їх. Після завершення роботи студенти-україністи залишили анонімні відгуки, використавши сайт «menti.meter».

Світлина від Факультет філології ПНУ імені В.Стефаника.