Студенти 3 і 4 курсів Факультету філології спеціальності “Чеська мова і література”, а саме Оксана Копищик, Юлія Мостова та Марта Судак пройшли двотижневе стажування . Навчалися наші студенти на суміжній спеціальності “Чеська мова і література” Філософського факультету.
Під час практики, наші студенти відвідували заняття із чеської мови та літератури, а також із інших дисциплін, які вони попередньо обрали, формуючи власний розклад.
Окрім безпосереднього навчання, наші студенти мали достатьно вільного часу, який використали на відвідини історичних і культурних місць м.Брно, а також на поїздку до Праги.
Зазначимо, що цьогоріч це вже третя поїздка студентів Факультету філології до Чехії. Відрадно, що приймаюча сторона високо оцінила професійну підготовку студентів-богемістів.
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2019/05/57131048_446836602746179_7624820651353702400_n.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2019/05/58968094_446836626079510_6710009724160442368_n.jpg)