Студенти-богемісти пройшли стажування в Університеті імені Масарика (м.Брно, Чеська Республіка)

Студенти 3 і 4 курсів Факультету філології спеціальності “Чеська мова і література”, а саме Оксана Копищик, Юлія Мостова та Марта Судак пройшли двотижневе стажування . Навчалися наші студенти на суміжній спеціальності “Чеська мова і література” Філософського факультету.
Під час практики, наші студенти відвідували заняття із чеської мови та літератури, а також із інших дисциплін, які вони попередньо обрали, формуючи власний розклад.
Окрім безпосереднього навчання, наші студенти мали достатьно вільного часу, який використали на відвідини історичних і культурних місць м.Брно, а також на поїздку до Праги.

Зазначимо, що цьогоріч це вже третя поїздка студентів Факультету філології до Чехії. Відрадно, що приймаюча сторона високо оцінила професійну підготовку студентів-богемістів.