Професор Ігор Козлик у якості гостьового лектора відвідав Університет імені Масарика (м.Брно, Чеська Республіка)

З 7 до 12 квітня 2019 року завідувач кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Факультету філології ПНУ імені Василя Стефаника, доктор філологічних наук, професор Ігор Козлик перебував у м. Брно (Чеська Республіка), де на запрошення директора Інституту славістики Факультету Філософії Масарикового Університету доктора філологічних наук, професора Іво Поспішіла прочитав студентам відділення Українські студії блоковий курс лекцій «Літературознавчий аналіз тексту / твору в умовах сучасної міжнаукової і міжгалузевої взаємодії».

У межах програми свого перебування в Масариковому Університеті проф. І. В. Козлик також прочитав для викладачів та студентів-русистів Масарикового Університету додаткову лекцію «Лірика Ф.І.Тютчева», на якій були також присутні студенти-богемісти Факультету філології ПНУ імені Василя Стефаника четвертокурсниці Марта Судак і Юлія Мостова та третьокурсниця Оксана Копищик, які перебують у Брно по програмі обміну студентами.

У межах програми блокового курсу чеські студенти також переглянули два документальні фільми проф. І.Козлика: «Марко Теплінський – учитель, вчений, людина» та «Академік Дмитро Наливайко».

Під час офіційних зустрічей між Ігорем Козликом і керівництвом Інституту славістики Факультету Філософії Університету імені Масарика було відзначено важливість такої співпраці, були окреслені вектори подальшої кооперації, а також констатовано дієвість підписаного раніше договору про співпрацю між Факультетом філології Прикарпатського національного університетму імені Василя Стефаника та Інститутом славістики Факультету Філософії Університету імені Масарика.