Вітаємо найкращих!

4 лютого в Івано-Франківську відбулося нагородження переможців 2 Обласного етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Серед переможців найкращі студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника:
1 місце – студентка 4 курсу Факультету філології Оксана Шамлій (керівник – доцент кафедри української літератури Наталія Вівчарик);
2 місце – студентка 3 курсу Факультету філології Інна Щербій (керівник – професор кафедри української літератури Наталія Мафтин);
3 місце – студентка 2 курсу Коломийського навчально-наукового інституту Вікторія Бойко (керівник – Галина Волощук).
Вітаємо наших переможниць і бажаємо успіхів і перемог у фінальному етапі Конкурсу.
Хай слово Шевченка допомагає українцям здобути Перемогу!!!