Вітаємо з Міжнародним Днем рідної мови!

До Міжнародного дня рідної мови, у рамках асистентської практики, магістрині 1 курсу спеціальності “Філологія (Українська мова і література)” Факультет філології ПНУ імені В.Стефаника під керівництвом викладачок Марії Голянич та Роксолани Стефурак провели пізнавальний захід для студентів-філологів ІІ курсу на тему: “Таємниці слова”.
Завдяки онлайн-платформі Zoom до святкового дійства долучилися гості – студенти Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Д.Січинського.
Присутні почерпнули інформацію про народження оказіоналізмів “мистецтво”, “промінь”, “мрія”, “несамовитий”, “фортеця”, “почуття” та ін. Магістрині продемонстрували, як авторські неологізми мігрували в загальновживану лексику, збагативши наш тезаурус.
Сьогодні надважливо розкривати таємниці рідного слова, вивчати, берегти нашу мову.
Зі святом, українці! 🇺🇦
Автор матеріалів: кафедра української мови