Сьогодні під керівництвом доцентки кафедри загального та германського мовознавства Ґрещук Валентини Василівни, студентка 3 курсу Факультету філології спеціальності “014 Середня освіта. Українська мова і література” Крук Анастасія провела профорієнтаційний захід для абітурієнтів Залуквянського ліцею ім. Іванни Блажкевич.
11-класники уважно слухали інформацію про переваги та унікальні можливості Факультету філології. Із вітальним словом до старшокласників звернулася Ґрещук Валентина Василівна, розповіла про тонкощі й особливості навчання на нашому факультеті.
Під час розмови увагу старшокласників ми зосередили на п’ятьох найважливіших причинах, чому варто вступати на Філологічний факультет Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника:
1. Бути грамотним у сучасному світі, знати, шанувати та плекати рідну мову – це модно і завжди актуально!
2. Навчальні, діалектологічні, фольклорні практики, стажування, навчання за обміном – це про можливості нашого факультету.
3. Філфак – затишне та комфортне місце: тут надзвичайно добрі викладачі, які тебе завжди підтримають, друзі та багато позитивних вражень!
4. Разом вчитися, активно відпочивати, розвивати свої таланти – це про філологів!
5. Ну і наостанок: філфак – це сад краси та жіночності!
Сподіваємося, наша зустріч сприятиме у майбутньому виборі абітурієнта!
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/1-300x169.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/273817724_1216183052538863_2162886649019141450_n-300x170.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/2-300x179.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/3-300x154.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/4-300x174.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/5-300x167.jpg)