Вітаємо студентку спеціальності «Філологія (українська мова і література)» Оксану Бойко та студентку спеціальності «Середня освіта (польська мова і література)» Злату Гаврилко у перемозі в конкурсі на здобуття стипендії від Фундації Лозинських (США).
Основними вимогами до учасників конкурсу були: високий рівень досягнень у навчальній діяльності, активна участь у громадському житті університету та потреба у соціальній підтримці.
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2020/12/131015083_863528314410337_412536141023288358_n.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2020/12/131142263_863528321077003_4768197208023969541_n.jpg)