18 травня 2023 року викладачі кафедри української мови (Ірина Джочка, Роксолана Стефурак) і української літератури (Степан Хороб, Наталя Вівчарик, Оксана Залевська) говорили про українське Слово з десятикласниками й одинадцятикласниками Горохолинського та двох Богородчанських ліцеїв.
Вишиванковий дрескод цього травневого пахучого дня перетворив профорієнтаційну інформацію представників випускових кафедр Факультету філології в невимушену розмову зі школярами про мову-зброю, мову-магію, мову-душу, естетику художнього тексту… І забулася в розмові тривожна ніч, бо в очах дитячих світився патріотизм і недитяче усвідомлення того, що мова – код нації.
Факультет філології чекає таких свідомих українців у студентській родині.
Дякуємо за співпрацю директорам ліцеїв Володимирові Яслику, Світлані Кобилянській, Ігореві Онкалюку.
Автор матеріалів: кафедра української мови ПНУ
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2023/05/8888.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2023/05/7777.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2023/05/6666.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2023/05/5555.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2023/05/4444.jpg)