Студентки Факультету філології Юлія Левандівська (освітня програма “Польська мова і література та англійська мова” ОР бакалавр) та Ірина Капущак (освітня програма “Польська мова і література” ОР магістр) отримали можливість за програмою мобільності Erasmus+ весняний семестр навчатися в Академії імені Якуба з Парадижу в Гожові Великопольському (Польща). Відбулася перша зустріч студенток з представниками ректорату, деканату та викладачами Академії.
Щиро вітаємо студенток і бажаємо провести цей семестр цікаво та з користю для себе.
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2023/03/spotkanie-50445313.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2023/03/spotkanie-50404353.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2023/03/spotkanie-27.02.23.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2023/03/spotkanie-_50460673.jpg)