Безкоштовна підготовка з української мови до НМТ для абітурієнтів!

Кафедра української мови Факультету філології запрошує учнів 10-11 класів на безкоштовну онлайн-підготовку до НМТ з української мови 2023 року!
Безкоштовні онлайн-заняття відбуватимуться протягом березня – травня в неділю о 14.00 відповідно до програми:
◽️ 12 березня – Фонетика. Графіка. Орфоепія. (Пітель Василь)
◽️ 19 березня – Будова слова. Словотвір. (Стефурак Роксолана)
◽️ 26 березня – Лексикологія. Фразеологія. (Пітель Віра)
◽️ 02 квітня – Морфологія (Іменні частини мови) (Іванишин Наталія)
◽️ 23 квітня – Морфологія (Дієслово. Незмінні частини мови) (Ципердюк Оксана)
◽️ 30 квітня – Синтаксис простого речення (Пена Любов)
◽️ 7 травня – Синтаксис складного речення (Джочка Ірина)
◽️ 14 травня – Орфографія (Джочка Ірина)
◽️ 21 травня – Орфографія (Джочка Ірина)
◽️ 28 травня – Орфографія (Бабій Ірина)
Заняття проводитимуть викладачі кафедри української мови щонеділі (окрім 9 та 16 квітня) о 14.00 (тривалість заняття – півтори години).
👉 Щоб зареєструватися на курси, відскануйте QR-код або перейдіть за цим покликанням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe1L6eO5CP…/viewform…
❗ Реєстрація триватиме з 24 лютого до 09 березня включно❗ 10 березня учасники отримають на свої електронні скриньки розклад із покликаннями на заняття.
Запрошуємо усіх охочих учнів 10-11 класів систематизувати та удосконалити знання з української мови з кафедрою української мови ПНУ ім. В. Стефаника, приєднавшись до наших онлайн-занять. 💙💛