Сьогодні, 7 квітня 2022 року, відбулася щорічна наукова конференція, на якій студенти мали змогу поділитися своїми дослідженнями. У підсекції граматики ( керівник – Ірина Джочка ) було виголошено різноманітні за тематикою доповіді, присвячені дослідженню часток ( Іванка Логаза «Семантика і прагматика обмежувально-видільних часток «тільки» і «лише» у малій прозі Оксани Забужко», Оля Штогрин «Комунікативні функції вказівних часток у романі Дари Корній “Крила кольору хмар”», Анастасія Куфлюк «Частки як засоби вираження ствердження і заперечення у романі Марії Ткачівської “Я і мій Дон Жуан”», Ірина Будзяк «Семантико-прагматичні властивості логіко-модальних часток у романі Ольги Слоньовської “Дівчинка на кулі”»), структури фазових значень граничної дії (Мар’яна Філіпович «Аналітико-синтетичні кореляції у структурі фазових значень граничної дії») та особливостей вивчення морфології в школі (Ліда Попич «Лінгводидактичні можливості новел Василя Стефаника під час вивчення морфології в середній школі»).
Такі заходи дають не лише досвід, але й розуміння того, що свої мовні знання можна і треба постійно вдосконалювати.
Автор матеріалів: Ольга Штогрин
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/04/К1-1.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/04/К2.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/04/К3.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/04/К4.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/04/К5.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/04/К6.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/04/К7.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/04/К8.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/04/К9.jpg)
![](https://philology.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2022/04/К10.jpg)