Викладачі та студенти факультету філології збирають книжки українською мовою для дітей переселенців у Польщі

Drodzy Studenci i Przyjaciele! Wiemy, że jest dużo okazji do pomocy. Zbieramy książeczki dla dzieci, które znalazły się w Polsce. Nie znają języka, a ich cały świat został za nimi. Możemy im podarować kawałek tego świata. Jeśli serce Wam podpowiada, że chcecie się dołączyć, prosimy o kontakt. Dziękujemy!
Дорогі наші студенти та друзі! Ми знаємо, що зараз є багато можливостей допомоги, а потреби великі. Ми збираємо книжки українською мовою для дітей, які зараз у Польщі. Вони не знають польської мови і весь їхній світ залишився дома. Ми можемо подарувати їм частинку цього світу. Якщо ваше серце підказує вам, що ви хочете приєднатися, будь ласка, зв’яжіться з нами. Дякуємо.