Зустріч із письменницею Дзвінкою Торохтушко

2 квітня на Факультеті філології у рамках проведення щорічного заходу “Тиждень вчителя зарубіжної літератури” була проведена зустріч із Любов’ю Бурак (псевдонім — Дзвінка Торохтушко)  – поетесою, письменницею, перекладачем, журналісткою-блогером. Дзвінка Торохтушко є авторкою двох поетичних збірок – “Заквітну деревієм” (1993 р.), “Звуки та знаки” (1994 р.). Авторка казки “Світлячок-охоронець” (2015 р.), співавторка книги віршів “Час В” (2015 р.) “Голос крові” (2015), роману “Масік” (2017).

Як зазначили присутні: хтось зустрівся із старою знайомою, хтось познайомився із талановитим автором, а хтось поспілкувався із неймовірною людиною. Університет поєднав на творчій зустрічі тих, хто давно його закінчив, тих, хто вважає його сьогодні своїм домом і тих, хто у майбутньому відкриє його двері.