На Факультеті філології відбулася Щорічна звітна наукова конференція студентів за 2022 рік

На Факультеті філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 6 квітня відбулася Щорічна звітна наукова конференція студентів за 2022 рік. Студенти освітніх рівнів «Бакалавр» та «Магістр», які пишуть наукові роботи під керівництвом викладачів кафедри української мови, репрезентували свої напрацювання в чотирьох підсекціях: підсекція лінгвопоетики та лінгвопрагматики української мови (керівник – доц. Стефурак Р.І.), підсекція граматики української мови (керівник – доц. Джочка І.Ф.), підсекція лексикології та словотвору української мови (керівник – доц. Брус М.П.), підсекція методики викладання української мови в закладах освіти (керівник – доц. Ґрещук В.В.).
Юні дослідники продемонстрували вміння представляти результати своїх наукових пошуків, які стосуються актуальних лінгвістичних проблем. Кожен виступ супроводжувався жвавим обговоренням, у якому брали участь і викладачі, і студенти.
За найкращі виступи молоді науковці будуть нагороджені грамотами і матимуть можливість опублікувати тези в електронному університетському збірнику «Еврика».
Автор матеріалів: кафедра української мови