Профорієнтаційна робота на Факультеті філології триває!

22.02.2023 працівники Факультету філології організували профорієнтаційну зустріч в онлайнформаті з навчальними закладами Надвірнянської міської, Перегінської селищної, Олешанської сільської, Переріслянської сільської територіальних громад. Модератор зустрічі – провідний фахівець відділу сертифікаційної освіти та довузівської підготовки Галина ВОЛОЩУК. На зустрічі виступили проректор з науково-педагогічної роботи Університету, проф. Едуард ЛАПКОВСЬКИЙ, декан Факультету філології, проф. Роман ГОЛОД, директриса Надвірнянського ліцею №1 ім. В’ячеслава Чорновола Богдана КОВАЛЮК. Зазначений захід покликаний інформувати зацікавлених осіб щодо широкого вибору освітніх програм у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника загалом та на Факультеті філології зокрема.

Дякуємо директорам ліцеїв, вчителям та абітурієнтам за активність та сподіваємося на майбутню співпрацю!